Výroba, priamy dovoz distribútorom a reklamným agentúram.

Nahranie dát a duplikácia USB flash diskov

USB flash disky s vašimi dátami -  najefektívnejšia prezentácia súčasnosti!

duplikace usb

Nahratie dát na USB flash disky je najjednoduchšou a najefektívnejšou cestou, ako predstaviť vašu spoločnosť zákazníkovi.

Využite ponuku na nahratie dát v objeme do 500 MB (0,5 GB) ZADARMO!!! 
(Platí iba pre dáta nahraté na disky kúpené v našej spoločnosti). USB disky nahraté už pri výrobe sú navyše zbavené povinnosti platby autorských poplatkov!

Ponúkame vám nasledujúce spôsoby nahratia dát:

 • Štandardné nahratie dát na USB flash disk
  S dátami nahratými týmto spôsobom môže váš zákazník neobmedzene manipulovať, či už ich bude chcieť skopírovať, alebo zmazať.
   
 • Nahratie dát s ochranou proti zmazaniu
  Hneď pri výrobe rozdelíme flash pamäť do dvoch zón, keď jedna sa bude správať ako klasický USB disk a druhá bude obsahovať nezmazateľne nahraté dáta a zobrazí sa ako CD-ROM. 
  Táto služba je dostupná iba pre USB disky, nahraté už pri ich výrobe v továrni, preto treba počítať s dlhším dodacím termínom (obvykle 2 – 3 týždne).

duplikace usb 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponúkame duplikáciu (nahratie, kopírovanie, množenie) dát v ČR, a to aj v expresných termínoch do 24 hodín!

 • USB flash disky z našej ponuky
 • Vami dodané USB


Pracujeme na profesionálnych vysokorýchlostných duplikátoroch, vďaka ktorým sme schopní zákazku vyhotoviť v rekordných termínoch!

Na nahrávanie dát nevyužívame ďalších subdodávateľov, pracujeme výhradne na našich prístrojoch, naše služby sú teda veľmi rýchle a flexibilné. Navyše sú vaše dáta neustále v bezpečí a nemôžu sa dostať do nepovolaných rúk. Samozrejmosťou je kontrola kvality nahratých dát, váš zákazník tak nemôže byť vystavený nepríjemnému prekvapeniu pri zistení, že na USB síce dáta sú, ale čiastočne, alebo dokonca úplne nefunkčné.

Pre kalkuláciu nás neváhajte kontaktovať!