Výroba, priamy dovoz distribútorom a reklamným agentúram.

Riešenia na mieru

Riešenia na mieru

Poďme spolu vytvoriť jedinečný, originálny a hlavne 100 % VÁŠ reklamný produkt!


Originálne reklamné produkty na mieru sú nenahraditeľným nástrojom podporujúcim udržanie súčasných zákazníkov a prilákanie nových. 
Individualita a nezameniteľnosť – to sú kľúčové piliere v súťaži o vašich zákazníkov. „Priemernosť“ už nestačí, najmä v konkurencii na medzinárodných a globalizovaných trhoch. Tu môžeme byť jedným z vašich hlavných tromfov.

Už ste niekedy uvažovali o tom, že si necháte vyrobiť USB flash disky, power banky, USB káble, alebo napríklad bezdrôtové reproduktory a nabíjačky v tvare loga či produktu vašej spoločnosti? Že nie? Tak to skúste a my vám garantujeme, že si ich vaši zákazníci budú veľmi dlho pamätať! 


K výsledku dôjdeme v 4 krokoch, ktorými vás postupne prevedieme. Vám stačí otvorená myseľ a trocha fantázie! 


1. Krok: NÁPAD

Bez ohľadu na to, či už máte, alebo nemáte konkrétnu predstavu o svojom finálnom produkte, navrhneme vám optimálne technické a materiálové riešenia. Samozrejme tak, aby sme boli maximálne v súlade s vaším logo manuálom a ďalšími firemnými špecifikami.

 

 

 

2. Krok: VIZUALIZÁCIA

Vytvoríme vám detailnú 2D alebo 3D vizualizáciu reklamného predmetu, ktorú spolu odladíme k vašej spokojnosti. Vizualizácia bude predlohou pre výrobu vzorky, ktorá predchádza finálnej výrobe.  

 


3. Krok: VZORKA

Po schválení vizuálu vyrobíme vzorku produktu a detailne nafotíme, prípadne vám dodáme fyzickú vzorku na posúdenie (tu treba počítať s dlhším termínom, cca o 1 – 2 týždne). Po vašej kontrole odladíme prípadné nedostatky a pristúpime k finálnej výrobe. 


4. Krok: VÝROBA

Po vašom schválení vzorky prichádza finálna výroba, ktorá trvá v závislosti od druhu, zložitosti a množstva obvykle do 2 – 5 týždňov, + doprava.