Výroba, priamy dovoz distribútorom a reklamným agentúram.

Balenie

Doprajte svojim úžasným darčekom balenie, aké si zaslúžia! Je to to prvé, co vaši zákazníci či zamestnanci uvidia. Malo by v nich zanechať dobrý dojem, ktorý si spoja s vašou značkou. Možností, ako darčekový produkt zabaliť, je naozaj nepreberné množstvo. Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázii, alebo si nechajte poradiť a odporučiť optimálne balenie od našich obchodníkov.

 

Zákaznícke škatuľky a rukávy
Jedinečné balenie, 100 % vo vašich farbách, dokážeme vytvoriť pre všetky nami ponúkané produkty.
Môže ísť o darčekové kartónové škatuľky, papierové škatuľky alebo tzv. „rukáv“, ktorý navlečieme na štandardnú škatuľku. Efekt je vždy skvelý a pozdvihne vnímanú hodnotu darčeka na vyššiu úroveň. Škatuľky možno kombinovať s priehľadným okienkom, aby bolo dobre vidieť na produkt vnútri.
 

ECO škatuľky
Aktuálny ECO trend je jasný: stále viac firiem chce prostredníctvom reklamných darčekov deklarovať, že im budúcnosť životného prostredia nie je ľahostajná. Pri darčekoch z ECO materiálov je ECO balenie predpokladaným štandardom. Aj pri všetkých ostatných produktoch však tieto riešenia ponúkame. Obvykle ide o vrecúška a škatuľky z recyklovaného papiera, kartónu, RPET (recyklovaný PET plast), bambusu či dreva. Dokonalý efekt dosiahneme, keď škatuľku doplníme gravírovaným logom alebo potlačou, ako inak než ECO atramentom.


Fóliové rámčeky
Skvelý a čistý dizajn. Univerzálne a mimoriadne efektné riešenie pre balenie menších predmetov. Elastická fólia v rámčeku tesne oblepí vložený produkt, zvýrazní jeho tvary a dodá lesk hranám i plochám. Plastový rámik sa dá tiež potlačiť firemným logom. Fólia v rámiku sa po vybratí produktu vráti do pôvodného stavu, a dá sa preto opakovane používať aj na ďalšie predmety.

Kovové škatuľky
Odolné balenie, vhodné nielen na drobné kovové predmety. Celokovové škatuľky ponúkajú veľkú plochu na branding. Naproti tomu varianty s transparentným okienkom umožnia ihneď vidieť darčekový predmet vnútri. Zanechávajú prvotriedny dojem predovšetkým v kombinácii s laserom, možno ich však doplniť aj klasickou potlačou.


Plastové a akrylové škatuľky 
Hlavnou výhodou je, že sú väčšinou transparentné (akrylové) alebo polotransparentné (PP), takže je ihneď vidieť, čo je vnútri. Sú odolné a môžu byť doplnené magnetickým zatváraním. Často sú doplnené molitanovou či EVA výplňou s výrezom presne pre váš darček. Samozrejmosťou je možnosť potlače škatuliek.


Papierové škatuľky
Lacné a funkčné balenie pre každý produkt. Ak papierovú škatuľku doplníme logom alebo celoplošnou potlačou, výrazne pozdvihneme celkový dojem z darčeka. V súčasnosti značne rastie záujem o škatuľky z recyklovaného papiera. 


Vrecúška, puzdrá a obálky
Tieto najlacnejšie riešenia obvykle používame ako základné balenie pre predmety lacnejšie a na rozdávanie. 
Môžeme vyberať z niekoľkých materiálov, ako je PP (polypropylen), papier, recyklovaný papier, textil alebo napríklad RPET (recyklovaný PET plast). Niektoré varianty možno takisto vybaviť logom.