Výroba, priamy dovoz distribútorom a reklamným agentúram.

História


Dôležité míľniky z našej histórie
 

 

Históriu našej spoločnosti začína písať v roku 2010 otec zakladateľ Petr Němec. S príchodom Ondřeja Petra dochádza k vymedzeniu rozsahu produktov a služieb a pôvodne široký záber získava jasnejší koncept. Naším cieľom je stať sa vyhľadávaným špecialistom a jednotkou na českom trhu s IT & elektronickými reklamnými predmetmi.

V priebehu 2 rokov sa náš tím aj počet stálych zákazníkov rozrastá a PROMOTEUS prvýkrát vystavuje na najväčšom českom reklamnom veľtrhu Reklama – Polygraf. Potom tu už pravidelne vystavujeme aj v ďalších rokoch. Presúvame sa do nových väčších kancelárií v Prahe – Radotíně.

V roku 2014 prvýkrát tlačíme náš špecializovaný katalóg UNIQUE GIFTS & PROMOTION, ktorý si získava veľkú obľubu, a v ďalších rokoch sa naša aktuálna kolekcia stáva neoddeliteľnou súčasťou reklamného trhu.

Naďalej sa rozširujeme, otvárame exportné oddelenie a v januári 2016 prvýkrát vyrážame do sveta – na reklamný veľtrh PSI v nemeckom Düsseldorfe. Medzi najväčšou konkurenciou v Európe zanechávame veľmi dobrý dojem a darí sa nám nadviazať spoluprácu s mnohými reklamnými agentúrami po celej Európe. Zároveň sa stávame členom asociácie PSI, vydávame katalóg už v 3 jazykových mutáciách a spúšťame zahraničné weby v EN a DE mutáciách.

Sťahujeme sa do väčších a moderných priestorov v Prahe na Barrandove. Náš tím posilňuje ďalšia výrazná postava Honza Včelák, ktorý sa z pôvodnej pozície manažéra exportu zanedlho stáva riaditeľom celého obchodu.

V nasledujúcom roku spúšťame svoj vlastný unikátny online naceňovací systém.

V roku 2018 opäť úspešne vystavujeme na PSI a následne zväčšujeme kapacitu kancelárskych priestorov pre ďalšie rozšírenie tímu.

Pre veľký úspech vyrážame do Düsseldorfu na PSI aj v roku 2019, k tomu pridávame české veľtrhy v Prahe a Brne.

V rámci pravidelných ciest za našimi partnermi a dodávateľmi uzatvárame v Číne strategické partnerstvo, čím prehlbujeme spoluprácu, rozširujeme naše importné možnosti a mieru spoluúčasti na vývoji nových produktov.

Začiatkom roka 2020 prichádza pandémia COVID-19, ktorá čiastočne pribrzďuje rozvoj nás aj celého reklamného priemyslu. Rýchlo reagujeme a rozšírením ponuky o zdravotné a ochranné materiály pomáhame svojim klientom zostať na trhu aktívnymi. Pracujeme na rozšírení a vylepšení služieb a našich vnútorných procesov.

Je tu konečne rok 2022 a my máme veľké plány. Pre začiatok spúšťame nové stránky vrátane SK mutácie.