Výroba, priamy dovoz distribútorom a reklamným agentúram.

Priestory


Nájdete nás v Prahe na Barrandove, kde sídlime od roku 2016. Vtedy nám naše existujúce kancelárie začali byť tesné, a preto sme hľadali väčšie a reprezentatívnejšie zázemie s dobrou dopravnou dostupnosťou, kde pohodlne vytvoríme všetky potrebné zóny pre náš rozširujúci sa tím. Ako ideálne miesto sa ukázali moderné priestory bývalého foto-filmového ateliéru, ktoré sme rýchlo pretvorili podľa svojich predstáv a potrieb.

Vytvorili sme všetky dôležité pracovné a funkčné zóny: stretávacie, školiace a prezentačné, kancelárske aj skladové. Tie vyhovujú našej komplexnej práci so zákazníkmi aj požiadavkám na príjemné a komfortné pracovné prostredie pre našich zamestnancov.

Zvláštny dôraz sme kládli na vybudovanie dostatočne priestranného, dizajnovo atraktívneho a inšpiratívneho showroomu, kde trávime väčšinu času so svojimi klientmi.

Sídlime v susedstve prírodnej rezervácie Prokopské údolí, kam si radi chodíme prečistiť hlavu. A občas sa cestou zastavíme vo skvelom miestnom Pivovare Prokopák, kde okrem iného výborne varia.

Dojazdová vzdialenosť z centra Prahy je okolo 15 min., na Letisko Václava Havla to máme 20 minút autom. V blízkosti máme veľa komerčných priestorov a obchodov, reštaurácie, úplne najlepšiu zmrzlináreň alebo akuapark. Naši cyklisticky ladení kolegovia sa po príjazde do práce môžu vysprchovať, kuchári majú zas k dispozícii plne vybavenú kuchyňu! A všetci dohromady tu máme skvelú kávu a fajn a priateľskú atmosféru.

Pozývame vás na návštevu!