Výroba, priamy dovoz distribútorom a reklamným agentúram.

Náš tím


Náš tím
 

Sme individuality, ktoré spolu pracujú pre tím a spoločne dokážeme dosiahnuť vytýčené ciele a úspechy. A to potom vieme poriadne osláviť! 


Každý člen nášho tímu je osobnosť. Každý z nás má svoje silné a slabšie stránky, a s tými sa snažíme pracovať. Na silných stránkach staviame a rozvíjame ich v súlade s náplňou a pozíciou každého z nás. Niekto je prirodzený líder, niekto skvele počíta, niekto je puntičkár a iný zas bezchybne veští budúcnosť. Každý sme iný a dohromady šliapeme ako dobre namazaný stroj.


Každého nového člena tímu vyberáme tak, aby do nášho súkolesia dobre zapadol. Každá skúsenosť nás posúva ďalej a aj vďaka tomu sa nám darí lepšie pracovať s novými členmi tímu.

V rámci nášho osobnostného plánu rozvoja, na ktorom priebežne pracujeme, spolu komunikujeme a vzájomne si tak dávame a získavame spätnú väzbu. Dlhodobá práca a školenie v oblasti komunikácie, prezentácie, efektívneho plánovania, moderných trendov, ale aj prehlbovania technických a technologických znalostí, prináša svoje výsledky.

Máš záujem sa k nám pridať? Pozri sa do otvorených pracovných pozícií, možno hľadáme práve teba!