Výroba, priamy dovoz distribútorom a reklamným agentúram.

Prečo sa registrovať?

Pre koho je PROMOTEus.cz?

Pre obchodníkov reklamných agentúr a ďalších distribútorov reklamných darčekov. Pre tých, ktorí radi dodávajú kvalitné služby, vedia využiť a odovzdať pridanú hodnotu a chcú sa výrazne odlíšiť od inak nudného a monotónneho mainstreamu na trhu reklamných predmetov.

Čo získate registráciou na webe PROMOTEus.cz?

Registrovaný zákazník získa prístup do našej B2B partnerskej zóny.

Po vyplnení registračného formulára a overení údajov budete informovaní e-mailom o aktivácii vášho účtu.

Marketingová podpora

Registráciou získate prístup k informáciám o produktoch, technických detailoch, skladových zásobách a cenách. Naši obchodníci vám poskytnú dôležité informácie a pravidelné školenia o novinkách, technológiách a službách v ponuke. Získate prepracované školiace materiály vrátane produktových a tematických prezentácií. Tiež máte možnosť využiť našu odbornú podporu pri komunikácii so svojimi klientmi. Budete mať možnosť objednania katalógov, vzoriek a vzorkových setov. A to zďaleka nie je všetko!

Katalógy

Každý rok vydávame originálne katalógy so starostlivo vybranými a funkčnými IT & elektronickými produktmi a doplnkami, vhodnými nielen na reklamu. Ako registrovaný zákazník máte možnosť využívať neutrálne („no name“) katalógy, tlačené katalógy, prípadne individualizované katalógy s vašou vlastnou obálkou.

Vzorky

V oblasti IT a elektronických darčekov, kde je nutné, aby produkt nielen dobre vyzeral, ale aj skvele fungoval, sú vzorky často kľúčovou výhodou pre získanie zákazky. Preto neustále rozširujeme ponuku vzoriek a celých vzorkových setov. Ako registrovaný zákazník si môžete vzorky aj vzorkové sety vypožičať, kúpiť alebo vymeniť za body získané v bonusovom programe.

Bonus program

Registrácia vám poskytne možnosť využívať bonusový program, v rámci ktorého zbierate body za každú svoju objednávku. Následne môžete získané body jednoducho vymeniť. Vyberte si z mnohých skvelých vzoriek, vzorkových setov a darčekov. Po prihlásení vidíte, aký je stav vášho bonusového konta a za čo všetko môžete body vymeniť.